سلامتی

پیشنهادما، درباره ویروس کرونا برای آرایشگاه رفتن و آرایشگران

راه انتشار ویروس کرونا، بسیار ساده است و به راحتی از فردی به فرد دیگر انتقال می یابد. معمولا خانم ها و آقایان در روزهای پایانی سال و بعد از انجام کارهای دیگر، برای نظافت و آرایش مو وسر و صورت و…به  سالن های آرایشی مراجعه می کنند به همین منظور چند نکته را  یاد آوری می کنیم.

از آن جا که آرایشگران در تماس مستقیم و نزدیک با  افراد مختلف هستند  بهتر است مشتریانی را بپذیرند که سابقه آشنایی با رعایت وضعیت بهداشتی آن ها  دارند و از مراجعه کنندگان خود بخواهند لوازم شخصی اصلاح و آرایش را همیشه همراه خود بیاورند اما نکته ای خطاب به خانم ها ،از انجام مواردی که ارتباط مستقیم با رعایت بهداشت ندارد و به نوعی کارهای مربوط به زیبایی است مانند کاشت ناخن ، تتو و… تا حد ممکن بپرهیزید.

به سالن های شلوغ مراجعه نکنید و از ضد عفونی کردن محیط و صندلی و تجهیزات سالن مطمئن شوید .از لوازم آرایشی که با چشم و دهان تماس دارد به صورت شخصی استفاده کنید . از آرایشگر خود بخواهید قبل از شروع کار، دست ها را کاملا بشوید و ضد عفونی کند.بعد از اتمام کار حتما دست و صورت تان را بشویید و ضد عفونی کنید و در بازگشت به منزل هم لباس هایتان را عوض کنید.

استفاده از لوازم یک بار مصرف برای آرایش صورت ، لب ها و چشمها یکی از روشهای کنترل برای عدم انتقال ویروس به شخص سالم می شود.

برای کنترل انتقال ویروس کرونا و سلامت خود ، از لوازم و محصولات مطمئن استفاه کنید.

گوش پاک کن آرایشی 400 عددی

برای خرید این محصول از اینجا وارد شوید.

شرایط  استفاده از تخفیف خرید 20 % این محصول:
دنبال کننده صفحه اینستاگرام ما باشید و
5 نفر را به صفحه اینستاگرام ما دعوت کنید و
5 عدد از آخرین پستهای صفحه اینستاگرام را لایک کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *