پدر, سلامتی, مادر

تسخیر قلب زنان با چند راهکار

برای ایجاد تعادل به منظور داشتن ارتباط صمیمانه، احتیاج است که یکی از زوجین یا هردو با افزایش اگاهی کوشش کنند تا حس خود را نسبت به دیگری یا نسبت به عوامل و پدیده‏های اطراف تغيير دهند تا صمیمیت شکل گیرد و تعادل و ثبات در زندگی مشترک بوجود آید.

 

آیا شما شریک زندگیتان را خيلي دوست دارید ولی نمی توانید وی را آن گونه که میخواهید به طرف خویش مجذوب کنید و عشق و علاقه تان را به وی ثابت كنید ؟با ما همراه باشید.

 

تسخیر قلب زنان, ترفندهای مردانه برای تسخیر قلب زنان, روشهای تسخیر قلب زنان

روشهای تسخیر قلب زنان

شوخ طبع باشید

همان طور که ما در زندگی مان دنبال اشخاص بااحساس هستیم، بطور مشابه هم دنبال کسی هستیم که زندگی مان را شادتر کند. چنانچه شما بتوانید با انجام کارهای فوق العاده و ماجراجویی های تازه زندگی وی را شادتر کنید، بسیار عاشق شما خواهد شد.

 

مواظب خودتان باشید

نگهداری از خویش به وی این پیغام را خواهد داد که در صورت احتیاج شما می توانید از او هم مراقبت کند. بهداشت فردی و ورزش را دستور کار خویش قرار دهید. نیازی نیست که نگران کاهش یافتن وزن خود باشید، به سلامت و خوش اندامی خویش فکر کنید. همین طور الگوی تغذیه ای سالمی داشته باشید.

 

بگذارید جای زندگی را انتخاب کند

شاید فکر کنید علاقه دائمی زن ها به همسران شان برگ برنده شماست؟ شاید اینطور باشد ولی گاهی هم این خصوصیت مسوولیت شما را در مراقبت از همسرتان و بر طرف کردن نیاز عاطفی اش بیشتر می کند. تا آخر عمر باید به خاطر داشته باشید که ارتباطات برای زن ها از آب حیات هم واجب تر است.

 

آن ها حتی پس از ازدواج هم بیشتر از مردها به بودن در کنار دوستان، خانواده پدری و اعضای فامیل شان نیاز دارند. قرار نیست بخاطر در نظر گرفتن این اصل، به همسرتان اجازه دهید که به خانواده یا اطرافیانش وابستگی اغراق شده داشته باشد و استقلال زندگی پس از ازدواجش را از بین ببرد، بلکه باید به وی این حق را بدهید که در صورت دور بودن از عزیزانش به صورت غیرقابل جبرانی دلتنگ و افسرده شود.

 

قرار نیست همه وقت تان را در کنار نزدیکان او بگذرانید و از بودن با افردی که دوست شان دارید محروم شوید، بلکه کافی است قدری هم احساسات لطیف او را درنظر بگیرید و به وی اجازه بروز این احساسات را بدهید.

 

تسخیر قلب زنان, ترفندهای مردانه برای تسخیر قلب زنان, روشهای تسخیر قلب زنان

 

از او مراقبت کنید

به او نشان دهید که مراقبش هستید. اجازه بدهید احساسات شما خود را نشان دهند. جامعه به مردان میگوید که نمیتوانند احساساتشان را نشان دهند و زنان طوری تربیت شده اند که فکر می کنند بروز احساسات سبب دور کردن مردان از آن ها میشود و بنابراین کسی احساساتش را بروز نمیدهد و این وحشتناک است! این سیکل را بشکنید! بگذارید او متوجه بشود در ذهن شما چه میگذرد و نگران این نباشید که به وی نشان دهید چه قدر دوستش دارید. کارهای جالبی برای او انجام دهید.

 

زمانی که احتیاج دارد تا در خصوص مشکلاتش با شما صحبت کند به حرفهایش گوش دهید. در رویارویی با چالش های زندگی با هم مانند یک تیم کار کنید. وی را ترغیب کنید و به او کمک کنید به آرزوهایش برسد. در رابطه مغرور نباشید و نشان دهید که مراقبش هستید.

 

صداقت داشته باشید

زن ها هیچ گاه دوست ندارند که از فرد مورد نظرشان دروغ بشنوند. چنانچه شما همواره در مورد مسایل جزیی و یا کلی به همسرتان دروغ بگویید او را با اینکار بی اعتماد می کنید پس تنها در زمانی به یک خانم‌ها دروغ بگویید که پای زیبایی و اعتماد به نفس آن ها در بین است به عنوان مثال چنانچه او در مورد رنگ موهایش از شما پرسید همیشه به او بگویید که زیبا شده هر چند این حرف مغایر با نظرتان باشد.

 

تسخیر قلب زنان, ترفندهای مردانه برای تسخیر قلب زنان, روشهای تسخیر قلب زنان

 

وفادار باشید

یک زن نیز مردی را می خواهد که تمام دنیایش حول او بچرخد و تنها او را ببیند، او تنها می خواهد در چشم شما زیباترین و بهترین زن دنیا و بهترین اتفاق زندگی شما باشد پس وفادار باشید و این حس را به وی انتقال بدهید و ببینید که چطور خوشبخت ترین مرد دنیا می شوید.

   

  مردان برجسته، بیشتر زن ها را به خود جذب می کنند

  زن ها به مردانی جذب میشوند که با جذبه، تاثیر گذار و قدرتمند هستند. چنانچه از هر دختری در خصوص مرد آرزوهایش سوال کنید مثلا به یک ستاره ی معروف و خوش چهره اشاره می کند.

   

  آنگاه هنگامی که ازدواج کرد ببینید آیا شباهتی بین مردی که با آن ازدواج کرده و ستاره ی رویاهایش است یا خیر؟ یکی از موضوعات جالب در روانشناسی جذب در زن ها این است که هنگامی که آن ها بطور منطقی در خصوص جذابیت فکر می کنند پارامتر های مختلفی را برای انتخاب خویش تعریف می کنند؛ ولی این پارامتر ها هنگامی که بطور ناخودآگاه به فردی مجذوب میشوند متفاوت است.

   

  اعتماد به نفس بیشتر زن ها را به خود جذب می کند

  اعتماد به نفس تنها نشانه ای است که ۹۹% از زن ها متوجه ی آن میشوند و سبب می شود مردان بسیار جذاب تر بنظر برسند. چنانچه میخواهید دختری به شما جذب شود خود را با اعتماد به نفس نموده و آنرا نشان دهید.

   

  تسخیر قلب زنان, ترفندهای مردانه برای تسخیر قلب زنان, روشهای تسخیر قلب زنان

  کاری به برنامه تناسب اندامش نداشته باشید

  بدن خانم‌ها هیچ ربطی به شما ندارد. همه ما می توانیم غذای سالم خورده و هرروز ورزش کنیم یا غذای نا سالم خورده و اصلاً ورزش نکنیم.نحوه رفتار ما با بدنمان تنها به خودمان و شاید دکترمان مربوط است! ما می توانیم هرقدر که دوست داریم چاق باشیم! هیچ چیز ترسناک تر از مردی نیست که در امور مربوط تناسب اندام خانمش دخالت کند.

   

  انتظار آشپزی نداشته باشید

  این مورد خيلي مهم است! انتظار داشتن از یکدیگر کار درستی نیست. دلیل کار کردن برای یکدیگر باید اهمیت عشق شما به هم باشد، چرا‌که در یک ارتباط سالم، 2 طرف برای شادمانی هم سعی می کنند.تنها وقتی که باید از خانم خود انتظار آشپزی داشته باشید، هنگامی که است که او می گوید:من می خواهم برایت آشپزی کنم! همچنین ،” جای زن در آشپزخانه است” هم دیگر قدیمی شده! این جمله را بکار نبرید. بگذارید با عشق برایتان غذا بپزد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *