Saturday, October 21, 2017
ثبت نام
Home  >  پرسش و پاسخ
پرسش و پاسخ
چه کنیم تا فرزندان کمرو نداشته باشیم ؟ مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

فرزندی دارم که بشدت از جمع گریزان است. نمی داند در حضور مردم چگونه باید رفتارکند،صورتش به شدت سرخ می شود. رفتارش در خانه و مدرسه متفاوت است و هیچ وقت ازحق خود دفاع نمی کند.

ادامه مطلب...
 
چرا استرس باروري را تحت تاثير قرار مي دهد؟ مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

وقتي بدن تحت فشار هاي روحي (به خصوص طولاني مدت) قرار مي گيرد،مغز توليد هورمونهائي مانند كورتيزول و اپي نفرين را بيشتر مي كند و به ازائ آن توليد هورمون هاي باروري را كاهش مي دهد كه اين مسئله باعث كم كاري تخمدان ها شده و باردار شدن را مشكل مي كند.البته مفدار كمي استرس طبيعي است اما اگر دائمي شود بايد چاره اي براي آن انديشيد.

چنانچه تصميم به انجام يوگا گرفتيد سعي كنيد تمرينات سبك و آرام را انجام دهيد.اين كار به شما فرصت بيشتري براي نفس كشيدن و آرامش ذهني مي دهد. اگر همسرتان هم از استرس رنج مي برد بهتر است او را هم با خود در انجام تمرينات يوگا همراه كنيد.

 
آیا یوگا به باردار شدن خانم ها کمک می کند مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

از آنجائي كه يكي از دلايل باردار نشدن استرس است،يوگا با اثري كه بر كم كردن فشار هاي روحي و رواني دازد ،مي تواند به باردار شدن كمك كند. بررسي هائي كه بر روي خانم هاي نا بارور انجام شده نشان داده است كه شركت در  تمرين هاي كاهش دهنده استرس ،ورزش هائي مانند يوگا براي ريلكس شدن روح وجسم و يا كلاس هاي مخصوصي كه  تشكيل مي شود، به باردار شدن اين خانم ها كمك كرده است و نتايج بهتري نسبت به خانم هاي نازائي داشته كه از اين روش ها استفاده نكرده اند.

 


محصولات کمرو ... برای یک عمر

QR

با کمرو همراه شو

کانال تلگرامی خانواده کمرو


صفحه کمرو در اینستاگرام
مطالب علمی و اخبار این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست
کلیه حقوق سایت برای شرکت نوید بهداشت ارس محفوظ است . استفاده غیر تجاری مطلب همراه با ذکر منبع و لینک مجاز می باشد